Tworzenie stron internetowych

Strona zarówno dla małej firmy

jak i serwis internetowy dla dużej firmy

Zostawiasz swoją stronę w dobrych rękach.

Według wielu opinii strona internetowa to główny element wpływający na wizerunek firmy w Internecie. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek w sieci, powinieneś zacząć od witryny internetowej. Jeśli natomiast posiadasz starą stronę internetową, nieodpowiadającą współczesnym standardom to najprawdopodobniej tracisz duży potencjał do rozwoju Twojego biznesu.
projektowanie stron

Olśniewająca szata graficzna połączona z najwyższymi standardami w zakresie UX

Projektując strony internetowe, zawsze zwracamy uwagę na wysoki poziom w zakresie oprawy graficznej. Staramy się dopasować projekt do Twojego wyczucia estetyki oraz do charakteru Twojej branży. Dbamy o jakość umieszczanej treści oraz odpowiednie rozmieszczenie tekstów. Kwestie związane z szeroko pojętym User Experience są dla nas wyjątkowo ważne. Wierzymy, że zaprojektowanie strony w odpowiedni sposób może pozytywnie wpłynąć na konwersje.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Zwracamy szczególną uwagę na zaprojektowanie strony zgodnie z aktualnymi standardami w zakresie SEO. Dobra optymalizacja pozwala uzyskać znacznie wyższe pozycje niż Twoja konkurencja. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokie pozycje oznaczają większy ruch i tym samym większą szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.

Dbamy o szereg czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny. Jednocześnie oferujemy integrację z najważniejszymi narzędziami od Google tj. Google Analytics oraz Google Search Console. Poza tym chętnie doradzimy w kwestiach związanych z ustaleniem strategii SEO.

dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Responsywność

Współcześnie responsywność (z ang. Responsive Web Design) to podstawa, jakiej nie może zabraknąć każdej stronie internetowej. Witryna zbudowana zgodnie z technologią RWD automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Dzięki czemu idealnie wyświetla się zarówno na dużych monitorach, jak i na małych ekranach podczas korzystania z urządzeń mobilnych.

Google – to właśnie ta firma po raz pierwszy zauważyła potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i postanowiła przekonać właścicieli witryn do wprowadzenia udogodnień. Google oficjalnie zaleca tego rodzaju rozwiązanie. Ta strona jest oznaczona plakietką przyjazną dla urządzeń mobilnych. Dla użytkowników korzystających z wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych jest to widoczne w wynikach wyszukiwania. Jest to korzystne rozwiązanie dla właściciela witryny, ponieważ w ten sposób mogę uzyskać wyższą pozycję w rankingu, przez co więcej, użytkowników może odwiedzić witrynę. Responsywne strony internetowe są niewątpliwie atrakcyjne, bardziej czytelne oraz uważane za standard w obecnych czasach.

CMS pozwalający na wygodne zarządzanie stroną

Oferowane przez nas strony internetowe są oparte o intuicyjny system zarządzania treścią — WordPress.  Z pewnością nie będą mieli Państwo problemów z aktualizacją strony o nowe treści.  Prowadzenie serwisu, jest po prostu wygodne i intuicyjne.

strona www

Lubimy wyzwania!

Tworzymy różnorodne typy stron internetowych. Naszą specjalnością są strony stanowiące wizytówkę firmy w Internecie. Poza tym wykonujemy blogi oraz sklepy internetowe dla branży e-commerce. Nie zamykamy się w żadnych ramach. Jeśli potrzebujesz niestandardowej witryny, napisz do nas, a na pewno wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę internetową.

Wizualizacja strona internetowa