Tworzenie stron internetowych

Strona zarówno dla małej firmy

jak i serwis internetowy dla dużej firmy

Zostawiasz swoją stronę w dobrych rękach.

Według wielu opinii strona internetowa to główny element wpływający na wizerunek firmy w Internecie. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek w sieci, powinieneś zacząć od witryny internetowej. Jeśli natomiast posiadasz starą stronę internetową, nieodpowiadającą współczesnym standardom to najprawdopodobniej tracisz duży potencjał do rozwoju Twojego biznesu.
 • icon

  Unikalny wygląd

  .

 • icon

  Idealnie dostosowana

 • icon

  24/7 Wsparcie techniczne

projektowanie stron

Olśniewająca szata graficzna połączona z najwyższymi standardami w zakresie UX

Projektując strony internetowe, zawsze zwracamy uwagę na wysoki poziom w zakresie oprawy graficznej. Staramy się dopasować projekt do Twojego wyczucia estetyki oraz do charakteru Twojej branży. Dbamy o jakość umieszczanej treści oraz odpowiednie rozmieszczenie tekstów. Kwestie związane z szeroko pojętym User Experience są dla nas wyjątkowo ważne. Wierzymy, że zaprojektowanie strony w odpowiedni sposób może pozytywnie wpłynąć na konwersje.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Zwracamy szczególną uwagę na zaprojektowanie strony zgodnie z aktualnymi standardami w zakresie SEO. Dobra optymalizacja pozwala uzyskać znacznie wyższe pozycje niż Twoja konkurencja. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokie pozycje oznaczają większy ruch i tym samym większą szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.

Dbamy o szereg czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny. Jednocześnie oferujemy integrację z najważniejszymi narzędziami od Google tj. Google Analytics oraz Google Search Console. Poza tym chętnie doradzimy w kwestiach związanych z ustaleniem strategii SEO.

strona internetowa dla firmy
dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Responsywność

Współcześnie responsywność (z ang. Responsive Web Design) to podstawa, jakiej nie może zabraknąć każdej stronie internetowej. Witryna zbudowana zgodnie z technologią RWD automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Dzięki czemu idealnie wyświetla się zarówno na dużych monitorach, jak i na małych ekranach podczas korzystania z urządzeń mobilnych.

Google – to właśnie ta firma po raz pierwszy zauważyła potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i postanowiła przekonać właścicieli witryn do wprowadzenia udogodnień. Google oficjalnie zaleca tego rodzaju rozwiązanie. Ta strona jest oznaczona plakietką przyjazną dla urządzeń mobilnych. Dla użytkowników korzystających z wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych jest to widoczne w wynikach wyszukiwania. Jest to korzystne rozwiązanie dla właściciela witryny, ponieważ w ten sposób mogę uzyskać wyższą pozycję w rankingu, przez co więcej, użytkowników może odwiedzić witrynę. Responsywne strony internetowe są niewątpliwie atrakcyjne, bardziej czytelne oraz uważane za standard w obecnych czasach.

CMS pozwalający na wygodne zarządzanie stroną

Oferowane przez nas strony internetowe są oparte o intuicyjny system zarządzania treścią — WordPress.  Z pewnością nie będą mieli Państwo problemów z aktualizacją strony o nowe treści.  Prowadzenie serwisu, jest po prostu wygodne i intuicyjne.

strona www

Lubimy wyzwania!

Tworzymy różnorodne typy stron internetowych. Naszą specjalnością są strony stanowiące wizytówkę firmy w Internecie. Poza tym wykonujemy blogi oraz sklepy internetowe dla branży e-commerce. Nie zamykamy się w żadnych ramach. Jeśli potrzebujesz niestandardowej witryny, napisz do nas, a na pewno wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę internetową.

Wizualizacja strona internetowa