inMad

Strony www, Sklepy Online, Aplikacje, Szkolenia IT

SEO Rzeszów

Proponujemy państwu kompleksową usługę w zakresie SEO. Wykonujemy sprawdzone i co najważniejsze skuteczne działania w celu uzyskania ruchu organicznego.
Optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych, czyli SEO (ang. Search Engine Optimization) to usługa, której poszukuje wiele osób. Pozyskiwanie ruchu organicznego jest czymś o czym myśli wielu przedsiębiorców. Aby to osiągnąć odpowiednie słowa kluczowe muszą znaleźć się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania (zwanych SERPami). Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych to ogólne pojęcie dotyczące zestawu różnorodnych działań. Mowa tutaj o optymalizacji kodu strony, pozyskaniu odpowiednich linków przychodzących, uzyskaniu szybszego czasu ładowania strony oraz szeregu różnych czynników wpływających na ranking w wyszukiwarce.

Jakie działania wchodzą w skład usługi SEO?

• Optymalizujemy treść na stronie w postaci napisania nowej unikalnej treści na stronie oraz optymalizujemy istniejącą treść pod ustalone słowa kluczowe.
• Optymalizujemy kod i strukturę strony. W tym dostosowanie serwisu do standardów W3C, poprawienie szybkości ładowania strony, dostosowania strony do wymogów urządzeń mobilnych, optymalizację wczytywania plików graficznych oraz video.
• Wykonanie podstawowej optymalizacji w postaci nagłówków (h1, h2, h3), użycie metatagów (title, description) oraz prawidłowe ustawienie struktury strony (np. tak aby adresy URL miały w nazwie słowo kluczowe).
• Zadbanie o tak zwane linkowanie wewnętrzne. Otóż prawidłowe linkowanie pomiędzy poszczególnymi podstronami pomaga robotowi wyszukiwarki poruszanie się po stronie co premiuje szybszą indeksację oraz sprawia, że wujek Google przyjaźniej patrzy na naszą witrynę.
• Pozyskiwanie wysokiej jakości linków przychodzących. Dbamy o odpowiedni rozkład pomiędzy linkami dofollow i nofollow. Kładziemy szczególny nacisk na jakość pozyskiwanych odnośników.
Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty. Bazując na doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową usługę pozycjonowania stron internetowych. Wykonujemy audyt strony, dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i podejmujemy właściwe działania mające na celu pozyskanie ruchu organicznego.

Masz pytania dotyczące usługi pozycjonowania? Odwiedź nas, zadzwoń lub wyślij wiadomość. Wszelkie niezbędnego dane kontaktowe znajdziesz na stronie kontaktu.